Srpen 2011

Jacke

14. srpna 2011 v 17:34 Postavy
Jméno: Jacke
Věk: 17 let
Pohlavý: Kluk
Zvláštní znamení: Pokud se to dá říct jako znamení tak si maluje oči na červeno a noší jen černo-bílé věci
Maska: Vrána
Zbraň(barva): Černo-šedá
Strana: Dobro
Něco o něm: Po opuštění panstvý a dostaní se na ulici. Když si myslel, že všechno stratil poznal přítele na život a na smrt. Sám se snažil postavyt na nohy a zvládat nepokoje ulice. Toho naučilo, že né každému se dá věřit. Stále jen utíká a bojuje se svím uhlavním nepřítelem Raxilem za to co mu provedl a celé jeho rodině. Chce se pomstít stejně tak jak to udělal on. Konečně chce žít život bez strachu.

Judas

14. srpna 2011 v 17:25 Postavy
Jméno: Judas
Věk: 17 let
Pohlavý: Kluk
Zvláštní znamení: Jizva na těle
Maska: Stehlík
Zbraň(barva): Žlutá s černým pruhem
Strana: Zlo
Něco o něm: Je to nevlastní starší bratr Harakiho. Moc rád by se bratrovy dostal pod kůži, ale kvuly Raxilemu se musí držet spátky. Ikdyž má každé oko jiné vidí mnohdy líp než někdo jiný. Je hbitý a miluje parkůr, sprejování po zdech a vše co je zakázané. Je to prostě rebel co miluje nevlastního bratra. Je šílený a když se mu řekne zabít, tak zabije a dost krutým způsobem.

Psycho

14. srpna 2011 v 17:12 Postavy
Jméno: Psycho
Věk: 18 let
Pohlavý: Kluk
Zvláštní znamení: Jizva na tváři. Nestydí se za to, že je Gey.
Maska: Žluva
Zbraň(barva): Světle šedá se žlutýma tečkama
Strana: Dobro
Něco o něm: Je velice hodný, ale často de blbě poznat jestly se usmívá či je naštvaný. No jo když pořád nosí tu roušku. Psycho je sice na jednu stranu dost tvrdý, ale na druhou stranu moc milí. Ale co dost miluje je krev. Také, ale tajné miluje svého nejlepšího kamaráda Jackého kterého poznal když mu bylo 8 let. No Jackemu bylo 7let. Jsou od sebe jen nák rok a pár měsíců. Jsou nelepší kámarádi na život a smrt. Několikrát si to už aj dokázaly. Psycho naprosto nesnáší Raxileho a Jackemu se pomáhá se ho zbavit.

Weirs

14. srpna 2011 v 17:10 Postavy
Jméno: Weirs
Věk: 17 let
Pohlavý: Kluk
Zvláštní znamení: Roh na hlavě.
Maska: Sova pálená
Zbraň(barva): Šedá s červeným zdobením
Strana: Zlo
Něco o něm: Weirs se pořád tváří mile, ale taky, že ná něco za lubem. Nikdo nikdy neví co si vlastně myslí. Raxile ho našel tak jako Harakiho, ale za jiných podmínek a v jiné situaci. Kdysi byl členem jednoho gengu obchodujícím s drogami a on jim dělal překupníka, poskoka.... No prostě všechno možné. Raxile je uplatil, aby si ho mohl odvést, ale oni nechtěly tak je všechny zabil a jen tak si ho odvedl. Tohle chování se moc Weirsovy zalíbylo, že sním šel. Stejně by se pak neměl kam vrátit, protože jeho rodina zmyzela před několila lety bůhvý kam.

Haraki

14. srpna 2011 v 17:09 Postavy
Jméno: Haraki
Věk: 14 let
Pohlavý: Kluk
Zvláštní znamení: Miluje malé křížky a rád je nosí.... Má je snad na každém oblečení.
Maska: Královská labuť
Zbraň(barva): Tmavě šedá s křížkem
Strana: Zlo
Něco o něm: Harakiho našel Raxile když mu bylo pouhých 7 let. Ikdyž se může někdy zdát, že je Haraki úplně blbý tak aj přes tohle všechno neřekl Raxilemu taťi nebo tak. Spíš se po něm párkrát pokusil vyjet a to se třeba ani Raxile nebráníl. Spíš naopak, moc se mu to líbilo.
Přes všechno peskování co Haraki snáší každý den je vážně zamilovaný do Raxileho a nesnáší Jackeho, protože Raxile pořád vymíšlí nové plány jak ho dostat.

Raxile

14. srpna 2011 v 17:07 Postavy
Jméno: Raxile
Věk: 27let
Pohlavý: Muž
Zvlášťní znamení: Tetování oboustrané šípky na pravé ruce, Kolem levého oka hvězda
Maska: Černá holubice
Zbraň(barva): Šedá s černým zdobením
Strana: Zlo
Něco o něm: Když mu bylo pouhých 17 let tak poznaj Jackoho. Tedy pracovaj u jeho rodinu v domě jako sloužící, ale s pozdějšího sloužiné se stalo, že začal Jackého obtěžovat a tak ho jeho rodiče vyhodily. Ten se ve schý 18 letech vrátil a všechny vyvraždil. Tedy krom Jackeho. Toho nechal ať se dívá na svou smrt rodiču a taky na to jak jim hoří sídlo. Jackeho nechal odejít. Zrovna byla velká krutá zima.
Raxile za tu dobu doufal, že je JAcke mrtví a tak si našel nového obětního beránka Harakiho. Svou osobní hračku.
Raxile se svou malou partičkou 4 členu terorizuje celé okolí. Ikdyž si to nepřipouští někdy je dost citlivý, ale uní to vážně dobře skrívat.